Φοιτητές Επί Πτυχίω εντός Ηλεκτρονικής Γραμματείας (10ο εξάμηνο σπουδών) 11/05/2018
Ενημερώνουμε τους/τις "επί πτυχίω" φοιτητές/τριες του 10ου εξαμήνου σπουδών που έχουν πρόσβαση στην Ηλεκτρονική Γραμματεία ότι το σύστημα έχει ανοίξει για δηλώσεις μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου και θα παραμείνει ανοιχτό μέχρι και την 01/06/2018 προκειμένου να δηλωθούν μαθήματα για την διπλή εξεταστική Ιουνίου 2018.

Υπενθυμίζουμε ότι απαραίτητη προϋπόθεση για τη δήλωση μαθήματος για την διπλή εξεταστική είναι αυτό να έχει δηλωθεί τουλάχιστον μία φορά στο παρελθόν. Δηλώσεις νέων μαθημάτων ΔΕΝ γίνονται δεκτές.

Σχετικός σύνδεσμος υπάρχει στην αρχική σελίδα του ισοτόπου του Τμήματος με ένδειξη «Ηλεκτρονική Γραμματεία». Η είσοδος στην Ηλεκτρονική Γραμματεία γίνεται με τον κωδικό χρήστη που έχουν παραλάβει οι φοιτητές από τη Γραμματεία του Τμήματός τους και χρησιμοποιείται σε όλες της υπηρεσίες Τηλεματικής του Πανεπιστημίου Πατρών  (e-mail, e-class, ΕΥΔΟΞΟΣ κλπ).

Αναλυτικές οδηγίες υπάρχουν στο εγχειρίδιο χρήσης το οποίο βρίσκεται στον κατάλογο «ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΧΡΗΣΗΣ» μετά την εισαγωγή στο σύστημα.