ΔΠΜΣ στην Επιστήμη και Τεχνολογία των Πολυμερών: Ανανέωση εγγραφής – δήλωση μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2017-2018 14/11/2017

Καλούνται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές του ΔΠΜΣ στην Επιστήμη & Τεχνολογία των Πολυμερών να προβούν σε ανανέωση εγγραφής και δήλωση μαθημάτων για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2017-2018, ως ακολούθως:

Α. Οι φοιτητές του ΠΡΩΤΟΥ έτους θα πρέπει να κάνουν δήλωση μαθημάτων στην Ηλεκτρονική Γραμματεία (progress). Περισσότερες πληροφορίες και ο σύνδεσμος για πρόσβαση στην Ηλεκτρονική Γραμματεία υπάρχουν στην ιστοσελίδα https://www.upatras.gr/el/e-upatras4student. Υπάρχει επίσης σχετικός σύνδεσμος στην αρχική σελίδα του ιστοτόπου του Τμήματος με ένδειξη «Ηλεκτρονική Γραμματεία». Η είσοδος στην Ηλεκτρονική Γραμματεία γίνεται με τον κωδικό χρήστη που έχουν παραλάβει οι φοιτητές από τη Γραμματεία του Τμήματός τους και χρησιμοποιείται σε όλες της υπηρεσίες Τηλεματικής του Πανεπιστημίου Πατρών  (e-mail, e-class, ΕΥΔΟΞΟΣ κλπ). Αναλυτικές οδηγίες υπάρχουν στο εγχειρίδιο χρήσης το οποίο βρίσκεται στον κατάλογο «ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΧΡΗΣΗΣ» μετά την εισαγωγή στο σύστημα. Σε περίπτωση που υπάρξουν προβλήματα με την λειτουργικότητα ή την εγκυρότητα των κωδικών σας, παρακαλούμε απευθυνθείτε εγκαίρως στο Τμήμα Δικτύων και όχι στη Γραμματεία του Τμήματος Φυσικής.

Β. Οι φοιτητές του ΔΕΥΤΕΡΟΥ και ΤΡΙΤΟΥ έτους σπουδών θα πρέπει να κάνουν στην Ηλεκτρονική Γραμματεία ανανέωση εγγραφής (εφόσον δεν έχουν ήδη κάνει) και στη συνέχεια δήλωση μαθημάτων.

Η Ηλεκτρονική Γραμματεία θα παραμείνει για ΟΛΟΥΣ ανοιχτή από 15.11.2017 έως και 30.11.2017.

Εκ της Γραμματείας.