Σεμινάριο Υγιεινής και Ασφάλειας_Πρόγραμμα 27/03/2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

στο Συνεδριακό Πολιτιστικό Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών.
Υπενθυμίζουμε ότι σύμφωνα με απόφαση της Συγκλήτου η παρακολούθηση του Σεμιναρίου είναι υποχρεωτική και αποτελεί απαραίτητη προϋπόθεση για την απονομή του αντίστοιχου μεταπτυχιακού τίτλου. Εξαιρούνται α) οι υποψήφιοι διδάκτορες που έχουν παρακολουθήσει το Σεμινάριο Υγιεινής & Ασφάλειας ως μεταπτυχιακοί φοιτητές σε επίπεδο Μεταπτυχιακού Διπλώματος Ειδίκευσης β) οι φοιτητές των Τμημάτων του Αγρινίου, για τους οποίους θα διοργανωθεί σεμινάριο στο Αγρίνιο σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί αργότερα γ) οι ΜΦ του ΔΠΜΣ "Δημόσια Υγεία" του Τμήματος Ιατρικής.

Σας αποστέλλουμε την απόφαση της Συγκλήτου για το σεμινάριο. Το πρόγραμμα του σεμιναρίου θα αναρτηθεί στον ιστότοπο του Γραφείου Τεχνικού Ασφαλείας και Ιατρού Εργασίας (http://osh.upatras.gr).

Η ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΓΙΕΙΝΗΣ & ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΥΓΚΛΗΤΟΥ