ΔΠΜΣ Επιστήμη & Τεχνολογία των Πολυμερών_Ανανέωση εγγραφής και δήλωση μαθημάτων εαρινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2017-2018 30/03/2018

Καλούνται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές του Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών στην "Επιστήμη & Τεχνολογία των Πολυμερών" να κάνουν ανανέωση εγγραφής και δήλωση μαθημάτων εαρινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2017-2018. Η ηλεκτρονική γραμματεία θα παραμείνει ανοιχτή κατά το χρονικό διάστημα από 30.03.2018 έως και 30.04.2018.

Περισσότερες πληροφορίες και ο σύνδεσμος για πρόσβαση στην Ηλεκτρονική Γραμματεία υπάρχουν στην ιστοσελίδα https://www.upatras.gr/el/e-upatras4student. Υπάρχει επίσης σχετικός σύνδεσμος στην αρχική σελίδα του ιστοτόπου του Τμήματος με ένδειξη «Ηλεκτρονική Γραμματεία». Η είσοδος στην Ηλεκτρονική Γραμματεία γίνεται με τον κωδικό χρήστη που έχουν παραλάβει οι φοιτητές από τη Γραμματεία του Τμήματός τους και χρησιμοποιείται σε όλες της υπηρεσίες Τηλεματικής του Πανεπιστημίου Πατρών  (e-mail, e-class, ΕΥΔΟΞΟΣ κλπ). Αναλυτικές οδηγίες υπάρχουν στο εγχειρίδιο χρήσης το οποίο βρίσκεται στον κατάλογο «ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΧΡΗΣΗΣ» μετά την εισαγωγή στο σύστημα. Σε περίπτωση που υπάρξουν προβλήματα με την λειτουργικότητα ή την εγκυρότητα των κωδικών σας, παρακαλούμε απευθυνθείτε εγκαίρως στο Τμήμα Δικτύων και όχι στη Γραμματεία του Τμήματος Φυσικής.

Ως browser να χρησιμοποιείται μόνο ο INTERNET EXPLORER.

Από τη Γραμματεία.