Δηλώσεις μαθημάτων εαρινού εξαμήνου, εκτός Ηλεκτρονικής Γραμματείας (12ο εξάμηνο σπουδών και άνω) 02/04/2018

βλ. συνημμένη ανακοίνωση

- Υπενθυμίζουμε ότι μάθημα επιλογής από άλλο Τμήμα του Πανεπιστημίου δεν επιτρέπεται στο 5ο και 6ο εξάμηνο σπουδών.

- Οι φοιτητές "επί πτυχίω" που καλούνται να δηλώσουν μαθήματα χειμερινού εξαμήνου σπουδών προκειμένου να συμμετάσχουν στην διπλή εξεταστική περίοδο Ιουνίου, δηλώνουν μαθήματα που ήδη χρωστούν και όχι νέα μαθήματα.

- Παρακαλούμε όπως προσέξετε ιδιαίτερα τόσο στην συμπλήρωση της σωστής φόρμας δήλωσης μαθημάτων, όσο και στην τήρηση των καταληκτικών ημερομηνιών.

1ο-3ο-5ο-7ο Εξάμηνο - ΜΟΝΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ
2ο-4ο-6ο-8ο Εξάμηνο
Ανακοίνωση ανανεώσεων εγγραφών - δηλώσεων μαθημάτων εαρινού 2017-2018
Φόρμα δήλωσης φοιτητών παλαιού προγράμματος - Έτος εισαγωγής 2005-2006 και παλαιότερα