Προγραμματισμός Η/Υ Ι : Εγγραφές εργαστηριακών τμημάτων 16/10/2018

«Προγραμματισμός Η/Υ Ι» - Εγγραφές εργαστηριακών τμημάτων

Οι εγγραφές στα εργαστηριακά τμήματα θα γίνουν ηλεκτρονικά στο https://eclass.upatras.gr του μαθήματος «Πρ/σμος Η/Υ Ι» από Παρασκευή 19/10/18 12:00 έως Πέμπτη 25/10/18 9:00 (επιλογή «Ομάδες Χρηστών»).

Ο/Η κάθε φοιτητής/φοιτήτρια επιλέγει το εργαστηριακό τμήμα στο οποίο επιθυμεί να συμμετέχει, αφού πρώτα συμβουλευτεί τα παρακάτω.

ΠΡΟΣΟΧΗ:

• Οι φοιτητές που το επίθετό τους ξεκινάει από Ζ έως και Λ να ΜΗΝ επιλέξουν τα τμήματα Τρίτης καθώς, μετά τα μισά του εξαμήνου, κάθε Τρίτη μεσημέρι θα απασχολούνται στο Εργαστήριο Φυσικής Ι.
  • Οι φοιτητές που το επίθετό τους ξεκινάει από Μ έως και Π να ΜΗΝ επιλέξουν τα τμήματα Τετάρτης καθώς, μετά τα μισά του εξαμήνου, κάθε Τετάρτη μεσημέρι θα απασχολούνται στο Εργαστήριο Φυσικής Ι.
  • Οι υπόλοιποι φοιτητές δεν έχουν κανένα περιορισμό.
  • Οι δηλώσεις εργαστηριακών τμημάτων αφορούν μόνο: (α) τους πρωτοετείς φοιτητές/φοιτήτριες και (β) τους φοιτητές μεγαλύτερων ετών που δεν ολοκλήρωσαν το εργαστήριο λόγω απουσιών. Όσοι έχουν ολοκληρώσει το εργαστήριο τα προηγούμενα χρόνια δεν εγγράφονται στα φετινά εργαστηριακά τμήματα.

Εκ του εργαστηρίου